KONST / Litografier / Färglitografi 12757216
nr 1275 7216
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 130/375. Motivet: 56x42 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:44:26
150 kr
200 kr
250 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin